| Iulia1980 a întrebat:

Imi spune cineva cum sa imi fac cont cu bifa albastra, ca al vedetelor? _!
Dau funda! Va rog am nevoie urgenta de ajutor!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ai zis bine, "ca al vedetelor". Nu esti vedeta, nu poti avea acea asa-zisa "bifa albastra".

| Clorox a răspuns:

Aia nu-i ''bifa albastra'' este un semn ca esti originalul! Nu esti vedeta pentru asa ceva! laughing

| Iulian03 a răspuns:

Salut! Cont cu bifa albastra pe Facebook sau pe Youtube au doar vedetele sau youtuberii populari ( in general peste 100-150.000 de abonati) prin urmare tu nu poti avea asa ceva daca nu esti niciuna dintre cele mentionate mai sus! happy