| vinty a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce sunt redirectele (la cs)?

Răspuns Câştigător
| Cristian55 a răspuns:

Iti spun eu, redirectele sunt ca niste programe.Cand un server este FULL ele redirectioneaza playerii spre serverul la care tu ti redirectele. Dar trebuie sa-ti spun ceva foarte important. REDIRECTELE ITI MANANCA DIN RAMI!

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

E o aplicatie care iti porneste mai multe servere de cs(fake)adica apare lin lista de internet ...zapto.org si cine se conecteza va fi redirectionat catre serveru tauwinking

| Andrey_1842 a răspuns:

Redirectele la cs sunt niste programe pe care le deschizi. In functie de cate redirecte sunt pornite cu atat o sa ai mai multi jucatori pe server! Fundaa!?