| princesshope a întrebat:

Imi spuneti cum sa fac dupa ce am terminat sa imbrac avatarul de la Sims 2?

daca vreau sa intru in camera sa mobilez nu merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OxiiiLineage a răspuns:

Buna. Deci dupa ce ai creat caracterul, ai ales aspiratiile, aspectul, imbracamintea dai pe ok sau done. daca faci mai multi membrii trebuie sa le creezi o legatura. Ii stabilesti la casa lor -sau la un lot liber -. dai pe deco - iconita 2 - si mobilezi cum vrei. Daca nu iti merge inseamna ca ai o problema tehnica.