| Dulhaz_Ionel_1974 a întrebat:

Imi trebuie niste sfaturi pentru programul din saptamana altfel, ma puteti ajuta? VA ROOOOGGG!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activități de educație rutieră, PSI, educație pentru reacții corecte în situații de urgență etc.;
campanii antitutun/antialcool/antipoluare/de prevenire a delincvenței juvenile/de prevenire a traficului de persoane etc.
Obiceiuri populare locale

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Nu iti programa viata, fa ce simti ca vrei pe moment.

| Dumbi a răspuns:

Stai acasa si iti faci singur programul, nu se pun absente! Ti se spune asta, doar sa vii la scoala, sa aiba cine sa vina la scoala, mai exact.
Eu ma duc ca o sa fie cald in aceea perioada, si mi s-a schimbat diriga, si numai facem aceleasi lucruri in fiecare an, s-a schimbat putin. laughing

| tinatinaro a răspuns:

Drumetii in zone muntoase
Mers la opera/teatru/film
Activitati sportive
Gratar in aer liber
Plimbari in oras/zona
Excursii de 1 zi
Vizitarea unor muzee
Mers la mall

| Doublei a răspuns:

Mergi la Edenland, eu am fost acolo în săptămâna altfel și mi-a plăcut mult! happy