| Yin a întrebat:

In aceasta vacanta m-am decis ca citesc si acum. am nevoie de ajutorul vostru: ce carti pot alege pentru citit (mai interesante) pentru cls a 5 a?

Dau funda!

3 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Presupun ca treci in clasa a 5 a eu nu-ti recomand sa citesti...Mie nu-mi place sa citesc si iau totusi B la romana si FB la mate....Nu te obosi sa citesti distreazate e vacanta ta!

| Yin explică (pentru SlenderMan299):

Nu. de fapt trec a 6 a dar vreau o carte de cls a 5 a oricum apreciez gestul tau cum ca ai vrea sa ma distrez si sa nu citesc.

| LauRentiuRaul a răspuns:

''Jurnalul unui Pusti''