| QUM a întrebat:

In aprilie o sa avem la scoala o saptamana " altfel" in care nu facem ore... o sa facem tot felul de activitati super happydati-mi idei de activitati frumoase plzzz dau funda la cele mai interesante happy

10 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Eu sunt clasa a 6-a si impreuna cu doamna diriginta am propus o excursie la Poiana Brasov in care sa vizitam Castelul Bran, castelul Peles si diferite muzee.Cazarea sa fie pe valea Moeciului unde, dupa cum a spus diriga este un loc cu o priveliste deosebita si o liniste deplina, undeva intr-o vale cu multa verdeata.In rest, probabil vom face activitati in scoala deoarece nu se permite excursie mai lunga de 2 zile dar noi, mergem incepand cu sambata dinaintea saptamanii(plecam dimineata) si ajungem dupa-amiaza si stam pana luni seara...
Sper sa iti fi dat o idee, oricum primavara la munte este cel mai frumos:X
Succes:*

| AaaMoods a răspuns:

Noi avem asa! sunt clasa a 7ea!
fizica -tu vei fi profu
techno -ne uitam la how it`s made :X
engelza-film engleza fara subtritare
geo-excursie
mate-mate distractiva :X
romana -analizam subiecte mondene
bio-film bio
chimie-experimente
sport-ne jucam

cam astea is! sper sati placa si poate dai si-o funda!

| ZOB a răspuns:

Videochat smug

| denisuk12 a răspuns (pentru ZOB):

Buna asta buna laughinglaughing

| denisuk12 a răspuns:

Si la noi e la fel, noi de exemplu ne-am gandit sa facem campionat de fotbal adica baietii joaca fotbal si fetele handbal, facem excursii,laughing

| liliti a răspuns:

Pai,eu merg cu clasa sa pictam in parc,,

| Auras95 a răspuns:

Pai noi jucam fotbaltongue

| simplu36712541 a răspuns:

Ne jucam dea matemativa si stam in clasa ca puscariasix_x

| Allyces a răspuns:

In afara de vizionat filme( pe care aproximativ toti o sa il faca), noi facem si un Treasure Hunter...organizam o cautare de comori! Ascundem ceva de pret al directorului,orice in tot liceul,se fac grupe si incepe cursa. Exista puncte de orpire,unde asteapta un profesor,pune o intrebare de cultura generala,stii raspunsul, treci mai departe. E super ok, interactiv si distractiv. Puteti sa incercati si voiwinking

| Rallu111 a răspuns:

De exemplu : Noi mergem la mall la film toata clasahappy pe langa alte chestii aiurea ce ne pun profii sa facemoh go on...big grin