| GuitarGroovin99 a întrebat:

In august trebuie sa plec in concediu, dar nu stiu unde! Mama mea vrea undeva de vizitat! A propus Praga, Berlin, Viena, Roma, dar sa nu va ia valul cand auziti si sa raspundeti aiurea! Ganditi-va bine! Deci mama vrea ceva de vizitat mult, dar eu si cu tata vrem sa ne si balacim! Nu vrem doar sa ne balacim! Si noi vrem sa vizitam, dar nu toata ziua! Unde ziceti sa mergem? In afara tarii, va rog! Si nu in Bulgaria sau Ungaria! Sper ca ati inteles! Dau funda pentru cel care a dat un raspuns care ii place tatei!

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Cred da o locatie buna pentru ambele lucruri( vizitat si distractie) este Coasta de Azur. http://www.turistik.ro/franta/coasta-de-azur Te poti uita pe acest site sa vezi ofertele. iti pot spune doar ca sunt niste peisaje extraordinare.

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

In Italia.

| PinkPanther a răspuns:

Pai si in Italia ati putea sa mergeti la plaja, sau alegeti hoteluri cu piscina