| asdfghjk872 a întrebat:

In Brasov este un autobuz cu 2 etaje iar cel de sus este descoperit, vreau sa stiu mai multe detalii despre el, mai exact din ce loc din Brasov poti lua acest autobuz, l-am vazut zilele astea pe strada dar nu stiu de unde se ia, eu sunt in vacanta in Brasov si chiar vreau sa ma plimb cu el. happy FUNDA!

2 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Eu am mers cu el. L-am luat de sub tampa, intr-o duminica la ora 3 jumate.
Si are un trseu lung. Te duci chiar si spre Poiana Brasov. Si costa 5 lei.

| Wihox a răspuns:

Hey eu sunt din brasov big grin Se ia de la Biserica Sf Nicolae acolo langa prima scoala romaneasca. Dar este pentru turisti adica ii duce peste tot prin Bv. Biletu costa 5 lei + ce intrari iti mai trebuie. App pleaca de la ore fixe, du-te intr-o zi si verifica programu!