| sWEecK a întrebat:

In cat timp iese la analize daca fumez iarba asta seara? Adica in cat timp iese din corp iarba, nu am mai fumat de o luna si ceva, si asta seara o sa fumez si in cateva zile o sa fac vizita medicala pentru ca sunt sportiv, vreau sa stiu daca iese in 3 4 zile va rog cineva care chiar stie

Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

Nu iese. Iese in minim 5, maxim 8 zile, si cu cat fumezi mai des cu atat iese mai greu
Uite aici un link unde sa te informezi mai bine
http://herb.co/2015/10/18/how-long-does-weed-stay-in-your-system/

| Andrei0333 a răspuns (pentru suntsuper):

Mie mi s-a intamplat aceeasi chestie numai ca am tras doar unu iar maine am analize normale de sange pentru a vedea cat calciu zync etc am in corp iar ultima data am fumat 7 fumuri acu 2 saptamani oare apare ceva sau nici macar sunt in cautare de asa ceva

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca consumi iarba ca si calul, atunci iese intr-o saptamana.
Daca rumegi ca vaca, de doua ori, atunci... de doua ori atat. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si, chiar asa drogat esti incat nu mai poti avea rabdare cateva zile fara sa iti pui in pericol cariera sportiva?

| andreigustaviol a răspuns:

Simti nevoia sa fumezi iarba? Keep going, de ce ai fuma?

| Virgil_Pantiru_1994 a răspuns:

In 24 de ore nu va mai fi urma de iarba in corp. Daca nu mananci salata