| anonim_4396 a întrebat:

In cateva saptamani o sa merg in tabara la Sibiu. Stau o saptamana. Imi puteti da o lista cu ce mi-ar trebui?

4 răspunsuri:
| PerfectLife a răspuns:

Bani.

| Aliona00 a răspuns:

Hine,costume de baie...Cam atit, mai mult nu tiar trebui fiindca vor fi fete si baieti si te vei imprieteni

| LuvPuppies a răspuns (pentru Aliona00):

Nu mi-ar trebui mai mult fiindca vor fi fete si baieti?!

| Aliona00 a răspuns (pentru LuvPuppies):

Adica nu iti trebuie laptop sau carti de citit te vei imprieteni acolo si nu vei avea timp de acestea.....Asta am facut eu cind am fost la tabara mi-am luat 10 carti insa nu am avut timp sa citesc nici o paginabig grin