| Yurisa a întrebat:

In ce locuri din Romania poluarea luminoasa este la nivelul cel mai mic? Un obiectiv turistic, o zona

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In mijlocul muntilor fagarasi

| Celcestietot a răspuns:

Hoia Baciu. Dacă te duci acolo, să îmi spui dacă te-a alergat cineva.

| FreddieM a răspuns (pentru Celcestietot):

Straniu ca tu crezi in fantasme.

| Celcestietot a răspuns (pentru FreddieM):

Păi de ce happy? Acelea sunt 100% reale.

| FreddieM a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai biserica nu accepta un alt tip de fantasme in care enoriasii pot sa creada. De aici si mirarea mea.

| Celcestietot a răspuns (pentru FreddieM):

Am înțeles acum. Dumnezeu nu este o fantasmă, El a creat acea lumewinking. Biblia confirma existența fantasmelor.

| FreddieM a răspuns (pentru Celcestietot):

Chiar daca acea carte nu are nici un fel de valoare pentru mine, nici macar literara, ti-as multumi daca imi gasesti acel pasaj sau verset referitor la argumentul,, fantasme". Atentie insa, acum nu ma refer la
Marele Spiridus Nevazut, ci exact la fantome. Mersi

| Celcestietot a răspuns (pentru FreddieM):

Uite aici :

,, 1 Să nu vă duceţi la cei ce cheamă duhurile morţilor, nici la vrăjitori: să nu-i întrebaţi, ca să nu vă spurcaţi cu ei. Eu sunt Domnul Dumnezeul vostru.''

| Yurisa explică (pentru Celcestietot):

Asta nu imi raspunde la intrebare laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Yurisa):

Muzeul ASTRA din Sibiu sau daca nu iti convine asa, tu si eu la Brasov in varf de muntewinking.

| Ineys a răspuns:

La tara. In majoritatea saturilor nici becurile stradale nu merg.

| Yurisa explică (pentru Ineys):

Am fost la tara, dar comuna bunicilor e chiar foarte luminata

| TamplaruAnisoara a răspuns:

La Moeciul de Sus. Acolo ploua foarte mult, chiar de mai multe ori pe zi. Astfel Soarele se arata mai puțin.

| Yurisa explică (pentru TamplaruAnisoara):

Ma refer la poluarea provocata de lumini artificiale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum?