| razvan168 a întrebat:

In ce ordine trebuie sa bag grupele la sala? vreau sa ma apuc si nu stiu prea multe, am aprox 60 kg si 1.73 inaltime.

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

In ordinea in care te simti tu bine cu mici reguli. dupa piept nu fa triceps si vice-versa, dupa biceps nu fa spate si vice-versa. in rest dupa cum te simti cand ajungi la sala. eu doar pieptul l-am facut in fiecare luni in rest nu am avut o zi de marti, miercuri, joi sau vineri cu aceeasi grupa 2 saptamani la rand.