| georgiiiy a întrebat:

In ce statiune va duceti la >mare(Romania)?: unde va place mai mult? vreau cat mai multe impresi, detaliibig grin
funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Huuuh
buna intrebare
:X
ador marea, apa, nisipul, distractia love struck
vreau sa ma duc la eforie nord dar dupa parerea mea cel mai klumea e la costinesti SE STIE!

oricum ce cont statiunea cand e distractie si cand iti ai prietenii alaturi?

UHUUU de abia astept:X:X:X
Vacanta plaqta:*:*:*
bye bye

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Încă nu am fost la mare dar când o să mă duc, o să fie cu siguranţă în Vamă. Mă prinde atmosfera de acolo doar când mă uit la televizor.

| DonAnonymius a răspuns:

Pai in romanica noastra mai este ceva bun?
E. sa zicem ca la Vama Veche e cel mai frumos ca in rest.
"planetutele" noastre(Venus, Neptun, Jupiter) nu iti recomand sa mergi.

| xibalba a răspuns:

N`o sa ma duc anul asta pe la mare, dar de obicei in Mamaia ma duc. si acolo imi place si cel mai mult, desi nici Neptun nu arata rau

| Shuellen a răspuns:

Costinestii e super acolo:X:X:X:X:X:X:X+ca-s concertehappy

| Diana498 a răspuns:

Eu merg in Neptun de cand ma stiu... Plaja este super, mare f curata. Merg la acelasi hotel de vreo 6 ani si este f fumos happy

| danny1337 a răspuns:

Eu unu` iubesc statiunea SATURN! Cel putin mie imi place. Este o statiune mai retrasa, are un parc de distractii super; la fel si un parc acvatic minunat + ca Liberty Parade va fi intre Saturn si Venus big grin Pentru distractie imi "mut curu" in caleasca dupa marginea drumului si ma duc in Venus (asta alaturi de mai multi prieteni sau cu familia big grin )

| georgiiiy explică:

Eu pana acum am fost in eforie nord si ...nu stiu ce sa zic nu e cine stie ce...

| georgiiiy explică:

Multumesc pentru toate impresile
:X:X

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

2 mai; x Sunt ca la mine acasa.cunosc statiunea, locurile, gogoseriile laughing, oamenii.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vama Veche ai cea mai tare stațiune după mine.nu atâtea fite ca-n Mamaia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cotinesti evidentbatting eyelashes. cea mai frumoasa statiunee :X... abia a venit de acolo am stat o saptamana as mai vrea o luna :X:X:X. acolo nu ai cum sa te plictisestiwinking