| syjey a întrebat:

In ce tari e legala prostitutia in afara de Olanda, Germania, Ungaria?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai sunt Anglia, Franta, Austria, Grecia, Elvetia, Danemarca, Noua Zeelanda, Turcia, Canada, Brazilia etc. Numai bine!

| Dash a răspuns:

In afara de Olanda, Germania, Ungaria mai e legala in Gracia.

| LaLaura a răspuns:

Austria, Grecia, Danemarca, Noua Zeelanda

| PeAfara a răspuns:

Spania,Grecia,Italia,Austria,Danemarca,Noua Zeelanda şi Belgia.

| Alkyda a răspuns:

Olanda, Germania, Austria, Grecia, Danemarca, Noua Zeelanda si parca vezi ca in scurt timp si in Romania laughing

| Alkyda a răspuns:

In Turcia nu e legala happy

| clauss a răspuns:

Spania, grecia

| Ionutz a răspuns:

Spania,Italia

| FataLuiValter a răspuns:

Belgia,parca.thinking