| anonim_4396 a întrebat:

In ce va costumati de halloween? Eu ma imbrac in moartea.

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Justine Bieber

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Deja esti Dumnezău la ce iti mai trebuie bieber?

16 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

VampiritZa.laughing

| IuliaMihaella a răspuns:

Ma imbrac in vampir.happyhappy

| n0matterman a răspuns:

In eu.Ingrozitor,nu?

| TeManancCuNutella a răspuns:

Nu prea am chef sa ma costumez anul asta big grin.
Cred ca o sa-mi fac parul sa imi steie ca la Frankestain laughing, imi iau o rochie lunga neagra si pic de machiaj happy.

| All3xutzaa a răspuns:

Eu cu o fata ne facem,,Fetele ticnite, proaspete de la balamuc...''... Taree, nu?rolling on the floor)
Fundaa.Pleasee'...

| CreatzaDeEa a răspuns:

Vrajitoare sau Hannah Montana (ce mai ingozitoare costumatie este a doua cred sco sa sperii toata lumea cu costumatia aia!)

| Bloomi a răspuns:

Vrajitoare!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu vei fi moartea, sunt sigura ca o sa vii si o sa ma ucizi asa ca o sa fiu un cadavru laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezăiţa.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Si...cum vine costumul de Dumnezăiţă?

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Chiar azi încercam să îl desenez. E o rochie. Are un corp de meduză ca şi terminaţie. Partea de sus e alb murdar, mucegăit alb-albastru, cu câteva nuanţe de roz şters. A propos de poezia ce ţi-a scris-o PoneiulTroian la ziua ta. Şi am o aură ce se vede că e de jucărie happy.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Te pricepi la design vestimentar, soro?

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Neeeh. Am zis că îl desenez doar, nu că am de gând să folosesc desenul ca schiţă pentru costum.

| SuntDur a răspuns:

Eu in michael jackson

| Didoo a răspuns:

Vezi sa nu ramai cu ceea ce te-mbraci.