| iuliaiuliaiulia a întrebat:

In curand este ziua mea.Sa o organizez acasa sau la un restaurant sau altceva(am 13 ani)? Ca oricum vreau sa invit doar cateva fete si ma gandeam ca ne-a cam plictisi intr-un local...Si daca aveti idei de jocuri sau activitati la o petrecere.

Răspuns Câştigător
| mOcoOvu a răspuns:

Eu zic acasa. Mi-am facut ziua anul asta prima data acasa si m-am simtit ( si eu si ele ) mai bine ca oricand. In plus, nu te da nimeni afara la o anumita ora. Si pot dormi la tine peste noapte.
Ca jocuri as zice Monopoly si cele asemanatoare, un dans pe care il inventati voi... Lucruri haioase. Mancare, farse si dans. Cam asta fac eu la petreceribatting eyelashes Sper sa te distrezi.