| xIoana a întrebat:

In legatura cu jocul Sherwood Dungeon. Unde pot gasi The Black spider Agony? App : in sd ma numesc xDiana

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spatele coloseumului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spatele arenei din dimensiunea 6.Este un gardian. Apesi pe el si iti va aparea ceva scris cu negru.Sub acesT, scris scrie asa samon agoni apasa si iti va aparea in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana il poti gasi pe agony in isle of heroes la un cerc care se schimba culorile in albastru si rosu mindfire sa zic mai bine apesi pe darkblood paladin ca acolo e si apesi pe summon agony si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce coduri sa pund casa imi fac cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puna pai pe niste site-uri gratis dunceon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei ala un joc

| killllls a răspuns:

Care e codul pentru care sa iei mai multe potiuni si codul pentru level mare?>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sa imi zica cineva pls cum imi iau animale? big grin plsss big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La coloseum si mergi pe langa el pana gasesti pietrele colorate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe agony il poti gasi in isle of heroes
si invartete peste tot pe insula pana gasesti cercuri cu culorile albastru si rosu care lise schimba culoarea bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habr n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cum sa fac sa am pets (animale)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pietrele stralucitoare de la coloseum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si cum fac sa iau animale daca fac cum zisarati voi imi apare bane si ce trebuie sa fac sal omor si sa-mi dea animale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi iau animale sunt ilv 30

| bailestimarius a răspuns:

In spatele coloseumului

| Dobre_Alex_1995 a răspuns:

Lol
ce n00bi.

| sysica a răspuns:

Il poti gasi în /teleport 7 acolo unde mai nou este un cerc, langa un paladin negru.Iei misiunea de la el.
Succes!

| Restinpeach a răspuns:

Daca vrei animale trebuie sa faci ce iti zic 1. Fa-ti un cont 2. Apasa pe calul ala pe jos 3. Apasa pe un animal dorit si plateste cu cardul costa 5 euro 4. Intra inapoi pe joc si gata si spiderul se gasteste in lumea isle for heroes intr-un cerc ca ala cu pietre dar numai ca acolo sunt pietrele rosi si albastre apasa pe gardianul ala si da sumon bane si gata te lupti cu el. Funda?

| Restinpeach a răspuns:

Daca vrei aimale 1. Fa-ti un cont 2. Apasa pe calul ala de jos 3. Alege animalul dorit 4. Plateste cu cardul 5 euro iar daca vrei sa te bati cu spiderul trebuie sa te duci in lumea isle of heroes te duci la un cerc cu pietre rosi si albastre si apesi pe gardianul ala si apasa pe sumon agoni si gata si oameni buni nu exista coduri pentru animale alea se cumpara cu Euro! Funda?