| Cum0Cheama a întrebat:

In " Naruto " Sakura si Sasuke ajung vreodata impreuna ( ca iubit si iubita )? happy
Fundaa!

10 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Din cate am citit in manga, sasuke doar se intoarce in echipa 7 si il ajuta pe naruto in razboi, da nu am vazut nimic despre sakura si sasuke impreuna, sasuke nu mai simte nimic pentru sakura de cand a vrut sa o omoare tongue, sakura mai simte ceva pentru el dar ea stie ca el nu o iubeste, si simte ceva si pentru naruto laughing deci e incurcatura mare...

| Keyko a răspuns:

Nu deoarece nu numai ca Sasuke pleaca din sat si devine un ninja fugar care doreste numai razbunarea, neinteresat de orice alt subiect, dar sa nu uitam ca Sasuke, Sakura si Naruto sunt luati dupa modelul Saninilor si al Echipei Minato adica Kakashi, Rin si Obito. In "Naruto" nu vor exista niciodata cuplurile NaruSaku sau SasuSaku deoarece accentul este pus pe singuratate si lipsa de iubire de la un personaj la altul. si din cate am auzit kishimoto nu prea vrea sa auda de cupluri deoarece popestea este bazata pe 2 prieteni (Sasuke si Naruto) care devin dusmani. cum crezi ca Sasuke si Sakura mai pot fi impreuna dupa ce ea a incercat sa il omoare si el era la un pas de a omori-o pe ea?!

| PattyC a răspuns:

Nu. Pentru ca kishimoto a zis ca nu vrea cupluri in anime, cred ca este un tip foarte fara prietena laughing

| alexandra19961996 a răspuns:

Nusad

| Raizen69 a răspuns:

Nu, Sasuke paraseste satul si devine un ninja fugar.

| STyL3z a răspuns:

Nu si nici nu vor fi niciodata un cuplu pentru sa kishimoto nu vrea sa cupluri in anime
si plus ca sasuke a cam innebunit in Shippuden

| Sjsosoa a răspuns:

Exact sunt de acord cu toti de aici..in anime pentru sasuke..ca si pentru unii oameni (si eu) nu conteaza cuplurilor..ci doar sa ai un scop (fie el si malefic laughing pe care sal urmezi

| yonutz_1730 a răspuns:

Avand in vedere cum stau treburile nu nu vor fi niciodata impreunasad

| Sayuri a răspuns:

O veste rea: nu vor fi niciodata impreuna
O veste buna:sasuke se va intoarce in Konoha

| Mercury_Ranger_Tyzonn_1998 a răspuns:

Da si cand vor fi adulti se vor casatori si vor avea o fetita pe nume sarada. Daca nu ma crezi scrie pe net poze cu Sarada Uchiha