| claudiu97 a întrebat:

In primavara asta m-am jucat o multime de jocuri: Fifa 11, Half life, Assassin Creed Brother Hood, Crysis 1, warhead si 2, Section 8 Prejudice, Anno 1701, Return to mysterious island 1 si 2, GTA IV. Dar m-am plictisit de toate. As vrea sa-mi sugerati daca se poate un joc multiplayer adica sa nu ma plictisesc de el. Cel mai bun primeste funda si vottongue

Răspuns Câştigător
| Kosmyn_2415 a răspuns:

Pes 2011 e tare joacate si nfs hot pursuit 2 mai e si Call of Duty Black Oops sau Modern Warfare 2. Sunt multe dar atatea imi vin in minte acum

2 răspunsuri:
| claudiu97 explică:

Alte propuneri am jucat ce mi-ati zis voi

| stefan573 a răspuns:

Counter-strike cumapara un psp si ia jocuri prea tari de pe www.tpb.com ori du-te la tpb la brwsers si gasesti 100 de jocuri desponibile fara virusi funda? e 8 fara 20 dimineatastay p TPU:))