| SerifU a întrebat:

In primul rand imi cer scuze de categorie, dar stiu ca aici raspundeti cei mai multi.

Ce as putea face ca ma plictisesc? ceva trucuri? nu stiu tongue

Răspuns Câştigător
| teo6dia4c99 a răspuns:

Iesi cu prietenii in parc, vorbeste la telefon cu o prietena, citeste o carte, uitate la un film pe internet, fa rost de o reteta de mancare si gateste, fa-ti ordine prin dulap sau lucruri, fa-ti manichiura, fa-ti pedichiura, aranjeazati parul, machiazate, fa-ti tinute pentru diferite ocazii, invitati prietenii la un joc cu mingea, mergi cu amicii la picnic, mergi cu gasca la padure, mergi cu o prietena la cinematograf, fa sport ( alerga, mergi cu bicicleta, aerobic) sau dormi! Funda?