| aeromania a întrebat:

"In puii mei" mai revine? Am vazut ca au fost adaugate episoade noi pe youtube cu in puii mei prin septembrie si sunt curios daca mai revine. Lasati-mi va rog mai multe informatii despre emisiune, despre Mihai Bendeac si cariera lui din prezent si ce are de gand sa faca, daca stiti :d Multumesc, Funda :d

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Ce pot să-ţi spun sigur este că a reziliat contractul cu PRO TV. Iar acum este în negocieri cu mai multe televiziuni.Dar oricum primele apariţii vor fi la începutul lui 2013!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

M-ai bine i-ai citi blogul...scrie niste chestii tare interesante.