| ramonna a întrebat:

In seara asta m-a invitat o colega la ziua ei, da vreau sa va spun ca pic de somn! Aseara am stat pana la 2 noaptea ca nu am avut somn si azi dimineata m-au trezit ai mei de pe la 8 dimineata si dupa aia nu am mai putut sa dorm. Acum vreau sa va zic ca nu mai pot rezista mi se inchid ochii de somn! Am incercat sa beau o cafea dar pe degeaba ca tot somn imi este! Ce sa fac sa rezist? ca in niciun caz nu vreau sa lipsesc de la petrecere!

3 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Pai pune-te si dormi pana la 9 jumate si apoi du-te la petrecere!

| dtte a răspuns:

Daca nu adormi pana ajungi la petrecere, cu siguranta iti vei reveni acolo:muzica, dans, chestii care te relaxeaza, ai cu cine sa vorbesti si ce sa faci! Asa ca daca petrecerea este reusita, ai sanse bunicele sa-ti revii!

| bettasplendens a răspuns:

Red bull iti da aaaaaripi!