| anonim_4396 a întrebat:

In SUA se ridica masinile parcate ilegal?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele da, altele nu depinde daca politaiul are chef sa dea amenda sau daca da de unul.

| Remus13 a răspuns (pentru mgtow):

Spetsnaz cred ca tu confunzi S.U.A cu Romania. In S.U.A politistii isi fac meseria, deci nu e pe chef.

| mgtow a răspuns (pentru Remus13):

Nu toti sunt asa, eu ma aflu in Spania de multi ani si politaii nu-si prea fac datoria (lor le pasa sa stea in masina si sa circule bine mersi) asa ca nici in EE.UU nu ar fi asa activi. Unii mai sunt altii nu le pasa si mai scapa cativa infractori de amenda cu parcarea ilegala.

| unknownn a răspuns (pentru Remus13):

Orice padure are si uscaturi.Asa ca nu-i mai ridica in slavi pe ce-i din SUA ca nu toti isi fac meseria asa cum ii lauzi tu.

| Remus13 a răspuns:

Da, se ridica.

| cKle1n a răspuns:

Eu stiu ca in SUA este blocata una din roti, de obicei roata cu tractiunea. Blocarea consta in montarea unui triunghi/patrat pe roatawinking

| andreisoci a răspuns:

rolling on the floor)normal aproape oriunde,mie mi-a ridicat masina cand am fost in vacanta in Italia, pentru ca am parcat langa un hidrant, si cand am venit de la plaja am vazut k masina nu era si era un tichet in forma de tringhui verde pe jos

| DeyYyUu a răspuns:

Da se ridica ca incalci o lege