| Mikiee a întrebat:

In timpul liber, vara ma cam plictisesc. Ce as putea face avand vedere ca stau singura acasa?

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Daca stai la bloc arunca o minge de tenis in perete si apoi prindeo(ca sa enervezi vecinii)
Danseaza
Modificati hainele(scrie pe ele, punele curele facute de tine, punele aplicatii)
Fa-ti tatuaje cu pixul
Deseneaza frunzele din copacilaughing
Fa farse la telefon
Citeste ceva interesant

1 răspuns:
| :x_2232 a răspuns:

Sigur ţi.ai făcut MULTE planuri pentru vara asta...doar pune. le în practică dacă ai cum. du-te la o prietenă, sau cheamo la tine, poţi citi o carte.nu ştiu. Oricum, nu ieşi afară pe căldura asta. sper că ti.am fost de folos:* funditsă?:*