| Aries90 a întrebat:

In trenuri este wireless? Auzisem mai demult, dar nu stiu happy Multsumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Da. NU prea circul cu trenul dau n romania inca nu e asa ceva big grin

| Umbra_9400 a răspuns:

Tara noastra inca nu este atat de deschisa la implementari neo... trenurile noastre inca merg pe carbuni si tu mentionezi termenul "wireless"... in occident exista asemenea servicii, in Romania inca nu am remarcat o asemenea facilitate.

| car3less a răspuns:

Am auzit ca ar fi in vagoanele business... dar nu cred ca e prea grozav.
Eu am modem de la vodafone si merge binisor in tren. happy

| adimidan a răspuns:

Depinde in care trenuri.