| AndrewBa a întrebat:

In ultima vreme, am vazut tot felul de intrebari idioate, care au multe raspunsuri, si la alea utile, nimeni.
Si voua vi se pare la fel?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La întrebările idioate se dau răspunsuri uşor!

| pwp a răspuns:

Pe TPU predomina neseriozitatea, dar nu intodeauna happy

| PinkPanther a răspuns:

Am observat si eu acelasi lucru

| enola11pink a răspuns:

Păi la cele idioate fiecare comentează cum vrea, la cele utile răspund doar cei inteligenţi.Din asta scoatem concluzia că totuşi pe lume nu sunt atît de mulţi deştepţi!winking

| didoyeneas a răspuns:

Si intrebarea asta a ta..Tot idioata e!

| DrAg0SLykoz a răspuns:

Intrebari idioate, DA!
Multe raspunsuri, NU!

| gopo123 a răspuns:

Si mie mi se pare la fel cu toate sa sunt nou pe TPU. Raspusul e simplu, e mai usor sa dai un raspuns la o intrebare idioata decat sa dai raspunsuri la intrebari mai utile sau mai grele.Cum e intrebarea e si raspunsul daca inrebarea e idioata asa e si raspunsul, daca intrebarea e grea raspunsul intarizie sa apara.