| Mydy a întrebat:

In week- end plec cu prietenii ( 10 ) la herculane sa ne distram ...stiti cateva jocuri la care sa radem, noi avem cateva dar vrem mai multe
Funda

Răspuns Câştigător
| Vanessa95 a răspuns:

Hei eu stiu un joc destul de bun. Uite cum se joaca:pe rand fiecare prieten spunde cate trei afirmatii gen"imi plac stafidele", "am un caine maro" si "cel mai bun prieten al meu este"una dintre afirmatii trebuie sa fie gresita iar voi trebuie sa aflati care, supunand la vot. Daca majoritatea spune ca intrebarea numarul 1 e falsa atunci cel care a spus afirmatiile trebuie sa spuna daca da sau nu(puteti folosii provocari daca nu sa ghicit corect). Afirmatiile pot fi de orice fel asa va veti cunoaste mai bine si tu la randul tau vei afla cat de mult te cunosc prietenii taihappydistractie placuta la herculane:***

1 răspuns:
| Raissa_5943 a răspuns:

Cel mai tare e Twiter, apoi Monopoly! \m/