| JIJ a întrebat:

Incep sa ma satur de calculator, m-am plctisit de tot ce fac pe PC, cu ce sa imi mai ocup timpul?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cititul,gatitul,vizionatul de filme, plimbatul in parc, ingrijirea unui animal de companie, ascultatul muzicii, voluntariat etc.
Cel mai frumos si interesant mi se pare cititul de carti interesante carti dintr-un domeniu care te pasioneaza.De asemenea mai poti participa la activitati voluntare, cercuri de dialog, concerte etc.

| Pinguuuin01 a răspuns:

Poţi să practici un sport.

| Purgatoriu a răspuns:

Îţi place să desenezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeşti o carte, plăteşti facturile, tragi o flegmă, scrii o atenţionare, îţi vopseşti camera, pictezi un curcubeu cu un craniu în flăcări şi un corp ud, cânţi " muzică tristă ", joci şah cu animalul domestic, etc.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Iati un PS3 vei avea de pierdut cat timp vrei tu cu el.

| allex20n a răspuns:

Citeste, invata limbi straine, iesi cu prietenii.

| diclorofosfat a răspuns:

Fa sport, gaseste un hobby, iesi cu prietenii, invata mai mult ) Fa voluntariat la urma urmei daca ai asa mult timp liber, e si placut si folositor

| claudiafrumoasa a răspuns:

Sunt multe de facut chiar si intr-o zi urata!
Intro zi urata poti face in casa:pictezi/desenezi; faci puzzle; citesi? te uiti la pozele cu familia; iti faci poze; vorbesti cu rudele tale; te joci cu frati/surori daca ai eu nu am;"iti vine harnicia"; te joci cu jucariile vechi sau daca nu te precafi ca esti un personaj Betman ceva si cauti prin sertarurile casei nici nu stii ce poti gasi!
Cand afara e frumos:evident:te duci pe afara singur/cu pritenii; alergi-faci sport; te plimbi; mergi prin magazine etc...

| IPlankz a răspuns:

Ia-ti o chitara!