| mado a întrebat:

Incerc sa uploadez pe youtube un video...si uploadeaza dar cand dau sa vad videoul este de doar 4 secunde desi are 4 minute.stiti cumva care este problema? mersi

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Pai cu ce program faci acele videouri? Poate ai setat gresit programul sau poate pur si simplu nu e bun. Nu am mai auzit de o problema de a ta, dar nu cred ca e de la site, dar poti face o plangere ca poate e pana la urma.
Daca vrei incerca acest program ca e foarte bun si gratuit: http://www.softpedia.com/......ress.shtml
Poate ca nu o sa ti se mai intample asa.

1 răspuns:
| mado explică:

Videourile le fac cu windows movie maker... oricum acum 10 minute am reusit.nu stiu care a fost problema dar vad ca acum merg. oricum multumesc pentru raspuns. bafta