| CookieMonsterRawr a întrebat:

Intr-a 7-a se face in plus la scoala civica si chimie nu? Ce caiete trebuie worried. adica, la chimie se scrie mult thinking Si inca o intrebare laughing. cu romana si matematica. iar se face de ex, la mate algebra/geometrie, si la romana literatura/gramatica...sau nu se mai face asa worried. funda^^

Răspuns Câştigător
| Lightose a răspuns:

Da in a 7a se face chimie, de civica nu stiu.A trecut ceva timp de cand am terminat si nu imi amintesc sa fi facut civica in a 7a.La chimie ti-as recomanda caiet studentesc cu cat mai multe pagini, in felul asta o sa ai mereu notitele la tine si daca ai nevoie le poti revedea.Treaba cu caitele la romana si matematica sta in felul urmator:depinde de profesor! Daca profesorul vrea asa trebuie sa faci ca el.Nu la toate scolile, profesorii au aceleasi cerinte.
Sper ca te-am ajutat! Funda?
O zi buna!

2 răspunsuri:
| Seby484 a răspuns:

La chimie ai nevoie de un caiet de mate depinde cum cere profesoara/profesoru(studentesc sau normal) la civica de romana in general.acum depinde de profesor...iar romana mate vei face exact la fel exercitii algebra/geometrie literatura/gramatica

| baietass a răspuns:

Pai la civiva iti trebuie caiet de romana.
chimie- matematica. si nu scrii` mult deloc. adica cu profesorul pe care il am eu am scris doar doua pagini:$. in general se scrie la chimie.
romana - iti trebuiesc doua caiete. unu pentru literatura iar celalalt pentru gramatica. iar ma matematica la fel tongue