| alex81 a întrebat:

Intr-o bataie de strada, unde trebuie sa dai ca sa-l doara mai tare sau sa-l ametesti putin pe adversar, dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

In capul pieptului...deobicei acolo e...cel mai groaznic!
pentru ca doare si ramane nemiscat pentru o vreme! tinandu-se de burta! depinde de cat de tare dai!

6 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Hmm,lovitura sub centura sau in burta?nail biting

| XK a răspuns:

Cu telescopica la coastewinking niciodata nu a da rateuriwinking

| pinkdark a răspuns:

Simplu si usor!
ii faci o piedica cade la pamant ii dai cateva suturi in cap si in coaste.o-sa fie ametit de cap, ii dai doi pumni in cap in coaste in fata. j gata e praf

| DjTeolik a răspuns:

1.Coaste
2. Muschi
3.Stomac
4.Fata

| miauuau a răspuns:

Bai fratilor ce e aici?
luam lectii de bataie de strada? nu am c cauta in lumea asta atunci...

| mihai97_8499 a răspuns:

In barbie(ai vreo arma)