| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o noapte am visat ca am luat 7.45 la teza la mate
inca nu ni s-au adus tezele deci inseamna ceva?sad
am stiut mai bine de 7... dar mi-e frica ca asa va fi
e posibil sa iau nota asta exact?

Răspuns Câştigător
| Alisa_9825 a răspuns:

Grijile se reflecta si noaptea, in somn. visele nu sint decit creatia noastra. un vis dureaza vreo 14 secunde, da sint sigura ca tie tia parut ca a durat toata noapte. asa ca nu te mai gindi la asta. e imposibil sa iai nota aceasta! somn usor!

8 răspunsuri:
| eu09eu09 a răspuns:

De obicei se zice ca daca visezi ceva in realitate se intampla pe invers asa ca daca tu esti sigura pe tine nu te temewinking

| EveEve a răspuns:

Nu neaparat... ai visat asta deoarece asta crezi u ca o sa iei 7
dar daca ai facut de mai mult... o sa iei mai multbig grin

| Roock a răspuns:

Deci crezi ca ai facut mai bine de 7? Atunci e bine, frica si nelinistea se manifesta cel mai bine in somn, nu te ingrijora, va fi bine. Mi s-a intamplat si mie, exact cu teza la mate (eu am vista ca am luat 5) si, de fapt am luat 10!

Sper ca te-am ajutat!

| anna7_4794 a răspuns:

Mai bine asteapta teza ca sa vezi exact ce nota ai luat si fii calma, nu te mai gandi ca iei note din acestea. Poate doar esti emotionata pentru ce rezultat vei primi.

PS: Si eu am visat odata ca iau 6 si de fapt am luat 9...

| PiluLă a răspuns:

Si eu am visat acelasi lucru doar ca am luath 9 laughing

si pe cand ce sa vezi am luath in realitate 5rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar visul a fost exact 7. 45 deci asa suparata eram in vis
mai aveam 5 sutimi pana la 8 totusi sper sa iau mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing stresata mai esti...si chiar daca ai luat 7. 45 ce?laughing mare lucru, poti sa iei o nota mai mare la urmatoare teza, asta nu inseamna ca esti de 7. 45 la matewinking

| Kryss13 a răspuns:

Intr-un final. ce nota ai luat? big grin scuze ca te intreb acum dar acelasi vis am avut si eu aseara numai ca nota era 7.80