| TripleRRR a întrebat:

Intr-un telefon cosmote intra o cartela orange?

12 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cred ca da.

| Angel_5977 a răspuns:

Daca este deblocat da.

| wolfy911 a răspuns:

De ce nu incerci sa vezi daca merge?

| MicutsaBăă a răspuns:

Doar dacă este decodat (:. Dacă l-ai cumpărat dintr'un magazin cosmote si este blocat doar in reţeaua cosmote, v-a trebui sa'l decodezi. :]

| Rebe97 a răspuns:

Daca este codat pe cosmot nu merge cartela de Orange dar se poate decoda... happy Sper ca te-am ajutat! Bye!

| gabi45 a răspuns:

De obicei cele de la cosmote sunt decodate deci ar trebui sa intre

| conundrum a răspuns:

Intra dar nu functioneste

| MissNobody a răspuns:

Nu merge daca acesta e codat. Daca este decodat merge. Poti duce telefonul la cineva sa ti.l decodeze. (:

| Frantz a răspuns:

De intrat intra dar nu cred ca functioneaza

| andra_8289 a răspuns:

Nu

| KatWunderbar a răspuns:

Daca telefonul este codat pe reteaua cosmote, iti vor merge pe telefonul respectiv numai cartela de cosmote. Daca nu esti codat la vreo anumita retea, iti va merge.

| denysu2001 a răspuns:

Da