| MaryLoveAnime a întrebat:

Intrebare: Ce site de socializare credeti voi ca va fi "la moda" anul viitor? In 2010 a fost hi5(dupa parerea mea), iar in 2011 Facebook, dar in 2012 ce va fi?

17 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Va rog eu mult sa nu poluati si Google Plus cu cocalarismele si stupiditatile voastre.

| Sconcsiş a răspuns:

Google+

| PetreConstanta a răspuns:

Sa traim pana atunci

| Ecea a răspuns:

Iti spun eu, in 2012 o sa scoata cei de la Google ceva foarte tare, mult mai bun decat facebook, momentan inca se lucreaza.
Ei o sa fie in top ca de obicei.

| Deny1333 a răspuns:

HiFace.

| LadyLilith a răspuns:

Google +

| biancaalexe a răspuns:

S-ar putea sa fie Google Plus.Am auzit ca tot un fel de facebook e thinking Site-ul e inca in lucrare.

| Pitica :X a răspuns:

Probabil twitter thinking

| Golanasul a răspuns:

Http://twitter.com/ bine inteles...

| euuuuuuu6 a răspuns:

Avand in vedere ca se aude ca din 5 noiembrie se inchide facebook-ul (ii o poveste ca si cu sfarsitul lumii) in fine, poate fi twittter...

| n0matterman a răspuns:

1.Facebook
2.Google +
3.Twitter

Răspuns utilizator avertizat
| totmike a răspuns:

Pai,dude,cand in america era la moda hi5-u noi nu stiu ce aveam. dupa ce va timp o auzit si Romania de hi-5 si l-am,, adoptat'' ca site de socializare preferat.in timp ce noi ne comentam unu altuia pozele pe hi5 in america ii la moda facebook-u.acuma am luat si noi obiceiul,sau mai bine zis,, febra'' facebook, in timpo ce in america e la moda twitter.deci in cateva luni sau un an cred ca twitteru va face legea printre pasionatii de siteuri de socializare.

| Madalina066 a răspuns:

Poate Twitter

| LilyOfTheValley a răspuns:

Pai alea care au mai ramas. twitter ca myspace si restul sunt cam vechi.

| alexvl a răspuns:

Facebook

| kidomw a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca in 2012 tot Facebook-ul va fi la putere. Totusi, Google Plus (Google+) vine din urma foarte repede. A strans foarte multi utilizatori intr-un timp foarte scurt deci se pare ca vor avea concurenta. Si apropo, in 2010 nu a fost Hi5. In 2010 Facebook a fost "'seful", iar pe locul 2 MySpace.