| forever4u a întrebat:

Intrebare pentru fete/femeibig grin.Deci mi-au aparut niste cosuri pe piept de cateva zile si tot nu. mi dispar si mi-am dat cu spirtstraight facesi cu crema si tot nu. mi dispar. Ce ar trebui sa fac?(fara misto)

Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Dusuri dese (de cate ori simti ca transpiri), fie doar in zona care e cu cosuri, fie complet. Alterneaza recisor (apa-calaie) cu apa fierbinte (nu intr-atat incat sa te frigi, sa fie suportabila) si foloseste un sapun anibacterian (se gasesc si in farmacii si in magazine/supermarket-uri)
Daca intr-o luna nu-ti dispar, mergi la un control ginecologic. E posibil sa fie vorba si de o dereglare hormonala.
P.s. : Spala-te pe maini. Sa fii in permanenta curata. Astel reduci sansele sa te atingi si bacteriile de pe maini sa le duci in zonele expuse infectiior/cosurilor.
Numai bine
Dia

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Stoarce-le si incepe-ti viata sexuala.

| forever4u explică (pentru MrAngelus):

Cum sa-mi incep viata sexuala de la 13 ani?straight facelaughing)Mai bine ma duc la doctorhee hee

| MrAngelus a răspuns (pentru forever4u):

Aa laughing, nu stiam.

| MyMindRules a răspuns:

Poate e rubeola sau pojar...