| BlueByte a întrebat:

Intrebare pentru Game-eri! Obisnuiam sa joc in 2002 sau 2003 un joc de strategie, dar nu-mi mai amintesc numele! Era ceva cu vikingi, dar nu Medieval Total War - Viking invasion.Incepeai cu doua simple unitati, puteai sa construiesti scoli, fierarie, cladiri pentru prelucrarea diferitelor materiale pe care le adunai, ect...Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| xXSiLVIUxX a răspuns:

Pai este asta : warcraft III, No man's land si mai erau da nu mai tin minte acum am sa revin cu un raspuns