| StrongHeart a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii de poker.
Am jucat online cativa ani buni, si as vrea sa incerc live.Cum este atmosfera la club? Ma refer la jucatori,cum sunt ei,in general, romanii nostri care joaca?

4 răspunsuri:
| Nicck a răspuns:

Fiecare dornic sa castige

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nicck):

Ce legatura are raspunsul tau cu ce a intrebat el?

| Nicck a răspuns:

Iti dai seama la un raise o sa iti tremure mana pe jetoane nu? Nu e ca si cum ai face un click pe mouse! Toti sunt cu ochii pe tine ca pe butelie! Diferenta dintre online si live cu toate ca este vb de acelasi joc = iarna tu stii sa schiezi dar dintr o data vrei sa incerci snowboard'ul! sper ca ai inteleslaughing

| StrongHeart explică (pentru Nicck):

Stiu mane, am jucat live poker, doar ca..cu prietenii, aveam un prieten care a murit, din pacate si avea un bar.Ne intalneam acolo si jucam pe sume mici, distractie adevarata.
Acolo e altceva ca sunt mai multi bani, ma gandesc ca mai ies si certuri scandaluri, mai sunt si cocalari multi, ce stiu eu laughing ce asta intreb.Am inteles perfect la ce te referi, ca un apropo, stiu sa skiez dar daca ma pun pe snowboard o sa cad ca un pinguin beat laughing Daca esti bun pe citit oamenii si gesturile cred ca e un avantaj mare.