| timiHash a întrebat:

Intrebare pentru utilizatorii de windows 7 care joaca metin : Voua va merge serverul privat mondial metin2? pentru ca eu intru in executabil imi apare fereastra cu jocul nu sta 2 secunde si iese.
Astept raspuns ofer fundita mersi!

2 răspunsuri:
| timiHash explică:

Vrei funda? tu faci reclama la serverul tau ma

| Andrushk_4587 a răspuns:

Mie imi merge nu stiu dc tie nu iti merge fundita? uite aici ceva ce te-ar putea ajuta 1. Descarcati HAMACHI, intrati in el, apoi "Network -> Join an existing network…" la "Network ID" scrieti "FatalLongju", iar la "Passoword" scrieti "123".

Atentie! Daca prima camera este plina, scrieti la "Network ID", "FatalLongju1-2" daca nici asta nu merge incercati "FatalLongju1-3", parola fiind "123" la toate camerele.

2. Descarcati jocul de aici.

Atentie! Clientul trebuie descarcat obligatoriu!

3. Modificati in "mc. txt" cu "5. 38. 254. 79".