| hahaha a întrebat:

Intrebari in legatura cu sala de forta! Daca este cineva care se pricepe bine pe aici sa-mi raspundawinking
M-am reapucat de sala, mai am 2 luni la activ in care am pus ceva muschi adica se cunoaste! Am nevoie de un program, momentan folosesc :
- piept+triceps+antebrat (luni)
- spate+biceps (marti)
- umeri+picioare+antebrat+abdomen
si de joi reiau acelasi program merg de 5 ori pe saptama, deci as avea nevoie de niste sfaturi. Si cel mai bun exercitiu pentru. marirea bicepsului? Si imi recomandati sa iau pastile? prafuri? sau altele... si apropo am facut in celelalte 2 luni de sala abdomen aproape zilnic si cu greutati de 10kg-15kg dar fara rezultatstraight face
P. S. am 17 ani, 1.82, si 68-70kg (nu stiu exact cat mai am). Bafta!

1 răspuns:
| soare a răspuns:

Cu bara la liber