| BilliOnaire a întrebat:

Joaca careva remi pe www.remi-online.ro? cand sa intru in masa de joc imi apare 'S-a pierdut conectia cu serverul.' de ce? stie careva? >fuunditaa.:D

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Bubuletz a răspuns:

Eu joc remi pe www.joci.ro

Sunt mai multe jocuri gen: septica, table, remi pe tabla, remi pe etalatea, poker etc.

Ti'l recomand cu incredere

Fundita?

| Dolis_Remus_1983 a răspuns (pentru Bubuletz):

Da este misto sa jucam reme pe tabla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc remi pe tabla pe www.gox.ro! Este super misto, ti-l recomand cu caldura. Este pe modelul facebook, cu prieteni, cu inchionteli> Si vad ca sunt in beta cu cateva jocuri interesante de genul table, whist, remi etalat, etc

| Pisoi_8004 a răspuns:

Sar putea sa se intrerupa reteaua. si mie mi sa mai intamplat.

| Dolis_Remus_1983 a răspuns:

Da este misto sa jucam reme pe tabla
da