| girls_9639 a întrebat:

Jocul lady popular este pe bani? trebuie sa platesc ceva daca ma joc?

10 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu platesti, distractie placuta www.ladypopular.com:D

| Xonia a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu nu este cu bani!

| Andreea_1745 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic...este un joc online, gratis.Doar in cazul in care vrei sa cumperi diamante platesti.

| FIR a răspuns:

Nu...numai daca vrei sa-ti cumperi diamante...atunci trebuie sa le platesti cu bani realiwinking

| cezii a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic:*

| girls_9639 explică:

Multumesc foarte foarte mult pentru raspunsuri

| cяιss a răspuns:

Nu este pe bani:p funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum se joaca imi spune si mie cineva daca imi ia bani si vine factura cu cheltuieli la lady popular si apoi ma bate mami

| AndraMihaela16 a răspuns:

Am si eu cont si iti zic cu siguranta ca nu!