| FlaShX a întrebat:

La barn`buddy ce modalitati de furat mai stiti plz chiar dau funda! :X:XX:X:XX::

3 răspunsuri:
| vipoletaviperita a răspuns:

Singura metoda care mai este valabila este aceea de a apasa pe planta pe care doresti a o fura de 100 de ori, iar la a o suta unu oara vei putea fura chiar si cu caine. Apoi pentru a-ti recupera banii pierduti in timp ce erai muscat de cainele vecinului trebuie sa dai un refresh. Aceasta este singura posibilitate. FUNDITA?

| FlaShX explică:

Faza e ca cainele dispare dar tot ma musca laughing

| Anutza_1102 a răspuns:

Apesi pe clik stanga la qualty- low dai la ferma vecinului furi cat vrei apoi apesi qualty- hight si revine. Doar asa merge si merge pentru ca dispare cainele. Funda?