| alexx102428 a întrebat:

La care mana aveți bicepsul (bila) mai mare?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La bancă

| siriusblack98 a răspuns:

De ce, ti se pare normal sa ai bicepsul mai mare la o mana decat la cealalta?!

| N0xEterniS a răspuns:

E similar la amandoua maini.

| alexwahl a răspuns:

La aia cu care lucrez mai mult. Eu sunt dreptaci, deci, mana dreapta.

| BMicha3l a răspuns:

Depinde daca esti stangaci sau dreptaci. Majoritatea la dreapta.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Normal mana care este utilizata mai mult este usor mai mare. De ex eu sunt dreptaci si mananc cu dreapt lucrez cu dreapta (o folosesti mai intens) etc. Si este normal ca muschiul sa se dezvolte mai mult la mana dreapta. Mari diferente nu sunt dar daca esti unpic mai slab se observa ca nu sunt exact simetrice.