| Loveyourself a întrebat:

La ce ajuta tigara electronica?:d

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Iti da senzatia si gustul tigarii dar nu iti afececteaza sanatatea.

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

82% dintre subiecti au recunoscut ca tigara electronica i-a ajutat sa se lase sau sa reduca consumul de tutun, dupa o durata medie de utilizare de 120 de inhalatii sau 5 rezerve pe zi, timp de trei luni.

Te ajuta sa te lasi de fumat.

Sursa: http://www.tigarielectronice.eu/Despre-tigara-electronica-info-1.html

| Luannah a răspuns:

Cica daca fumezi aia electronica, fumezi doar nicotina thinking Nu are inauntru alte cacaturi ca in tigare big grin

| TheAvenger a răspuns:

La nimic...mai bună îi țigarea normală..cu tot ce conține ea(nicotină, gudron, dioxid de carbon și alte chestii)..io sunt contra acestor drăcii. cât dau pe o porcărie de-aia dau pe 5 pachete de țigări. așa că mai bine fărălaughing

| Handrei a răspuns:

Eu zic ca la nimic..eu si multi altii

| facpipi a răspuns:

Te ajuta sa te lasi de fumat parca

| silviu95gtx a răspuns:

Iti da senzatia si gustul tigarii dar nu iti afececteaza sanatatea si te lasi de tigari in scurt timp si in plus nici nu miroase a tutun poti fuma oriunde