| tudorflorin96 a întrebat:

La centrele de vanzare de cartele reincarcabile gasesc in incarcator de LG Chocolate?

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin "centre de vanzare cartele reincarcabile". Astea se pot cumpara si de la chioscul din colt, cand te duci sa-ti iei bere si tigari... eventual, si-o paine. Incarcator gasesti numai in magazinele care vand si telefoane. Asta, in cazul in care, prin "incarcator", intelegi chestia aia cu doua capete: unul in telefon si altul in priza.