| Smackdown a întrebat:

La club penguin cand ma fac membru pe card ce trebuie scris la: Address Line 1, Address Line 2, Name on Credit Card, Credit Card Number?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu sunt toate campurile obligatorii. Daca sunt... scrie pe prima adresa si pe a doua localitate/judet. Name on credit card este numele de pe cardul cu care vrei sa platesti si numarul este cel de pe partea din fata format din 16 cifre sub data expirarii.

| M4RK a răspuns:

Nu stiu cred happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa nu doar nr cardului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac masinile
si bataile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Adress line 1 scrii adresa ta la adress line 2 nu scrii nimic la name on credit card scrii numele cardului cu care platesti si la card number numarul cardului