| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

La corigenții la orice materie se da ce e mai usor din materia respectivă? Adica minimul posibil de clasă ( a câtă sunt acei elevi care rămân corigenti)?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se fac asemena onoruri!
Se da din toata materia, ce-i mai greu, ca sa te forteze sa pui mana sa inveti.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Depinde de profesor. Dar cred ca se va da mai usor, testul va fi mediu si va contine atat intrebari grele, cat si usoare. Ideea este ca 5 vei lua cu siguranta. Nici nu profesor nu e atat de absurd incat sa te lase corigent, asta daca nu ai lipsit de la scoala sau daca nu ai facut fapte grave.
Succes pe mai departe! happy

| Larionana a răspuns:

Depinde si de profesor.La noi in școală la țară se cunosc familiile si te trec daca vrea sau daca nu.Materia este din tot anul scolar dar nu o sa iti dea exercitii ca la teza.O sa fie cu un grad de dificultate mai scazut presupun

Poate doar la noi in școală se da si proba orala dar fi atent si raspunde cu orice stii pentru ca se adauga puncte

SUCCES