| nomad14 a întrebat:

La facebook am avut pe o colega ca prietena si dintr-o data nu ma mai lasa sa o vad.si la comentarii lasate de ea, nu ma lasa sa dau click pe ea sau mi-a dat linkul de la facebooku ei si imi zice ca pagina nu a fost gasita?

5 răspunsuri:
| mandreea13 a răspuns:

Ai incercat sa apesi refresh la pagina?

| Edygame42 a răspuns:

Pai ti-a dat ca nu vrea sa fie prietena cu tine niciodata doar ea te poate scoate de la respins

| nomad14 explică (pentru Edygame42):

Mai asta.eu am avuta ca prietena la facebook dar dupa un timp nu ma mai lasa sa-i vad profilul

| Acadelle a răspuns:

Poate si.a s sters contul thinking

| nomad14 explică (pentru Acadelle):

Nu pentru ca vb cu ea pe messenger si are cont.doar ca nu ma lasa sa dau click pe ea.mi-a lasat niste comentarii si de acolo nu ma lasa sa dau pe ea...