| pitbullbulterier a întrebat:

La liceul Spiru Haret Ploiesti exista si intensiv informatica?
Daca exista se poate cineva transfera la intensiv inainte de a incepe scoala? Adica: un prieten sa inscris azi la liceu si aia d acolo nu au zis nimic de intensiv info, a aflat mai tarziu ca s-ar putea sa existe. Se poate duce si sa se transfere repede? ca sa fim amandoi in clasa?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Daca, prin repartitia computerizata din aceasta luna, a fost repartizat in clasa a 9-a NU se poate transfera. Se poate transfera numai dupa primul semestru al clasei a 9-a ( in vacanta intersemestriala) CU CONDITIA ca media lui de admitere (in clasa a 9-a ) sa fie cel putin egala cu media ultimului admis la specializarea la care solicita transferul --- vezi, mai mult, in ROFUIP :http://liceulbogdanvoda.files.wordpress.com/......rofuip.pdf