| andrei0andrei a întrebat:

La metin2 cu hackul de pescuit 2.7 dc imi da o eroare in germana? ca doar am de la hackul ala Proinject, inject. dll, m2fish. dll cum il fac sa mearga bine?

2 răspunsuri:
| muteanupaulcostin a răspuns:

Daca face ce zic mai jos poate iti merge pe original
Cum dezactivam Hack Shield

Uite ce trebuie sa faci.

Pasul 1.
sdute in folderul metin 2 in hshield si sterge ahnrpt. Daca nu merge redenumeste-l si stergel

Pasul 2.
Descarca start 1 de aici: http://www.megaupload.com/? d=YEFU27E0
Pasul 3.

Muta start 1 in metin2 (folderul)

4.De acum pornesti metin cu el(cu start 1).

Sper sa iti mearga pe original.Sper.Bye.

| Mustache a răspuns:

Daca il folosesti pe oficial nu iti merge din cauza hackshield.
Daca il fol pe privat probabil nu e compatibil sau server are anti-hack